Betebet Ortaklık

Betebet Ortaklık

Betebet ortaklık ile sitenin duyurulmasına katkı sağlandığı gibi kazanç da elde edilmektedir. Özellikle Betebet ile ortaklık kurmak isteyenler çeşitli platformda sitenin tanıtılmasında görevlidir. Bu sayede daha fazla bahis severe ulaşmaktadır. Aynı zamanda Betebet’in sağlamış olduğu avantajlarda da yararlanmak mümkün olur. Çuraçao hükümeti lisansı ile uzun yıllardır hizmet verilmektedir. Bu sebeple hem Türkiye’de hem de yurt dışında site tarafından ortaklık vardır. Ortaklık kurarak Betebet’in kazancına da ortak olunması da mümkündür. Dünya genelinde milyonlarca kişinin yer aldığı site oldukça popülerdir.

Siteye ortaklık kurmak isteyenlerce, ana sayfada yönlendirme almak mümkündür. Bu kısımdan ortaklık ile ilgili bilgiler paylaşılmaktadır. Parasal olarak hem de site içerisinde ayrıcalıklara sahip olmak isteyenlerin düşünmesi gereken bir alternatiftir. Ortaklık programı kapsamında firmanın reklamının yapılması gibi çeşitli görevler alınır. Bunlar yapıldıkça firma büyür ve tanınır. Nihayetinde ise ortaklara kazanç sağlamaya başlar.

Betebet Ortaklık Seçenekleri

Betebet ile ortak olmak isteyenlerin belirlemesi gereken birtakım unsurlar vardır. Bunları şu şekilde ele almak mümkündür.

  • Tıklama başına ödeme alma seçeneği sunulmuştur. Bu seçenek çerçevesinde siteye ya da farklı platformlara konulan reklamlara tıklama başına ücret ödeme alırsınız. Ortaklık kuran bu tıklamalar sonunda kazanç elde eder.
  • Satış başına ödeme de bir diğer paket olarak ifade edersiniz. Bu kapsamda ise Betebet’e yapılan yönlendirme sonucunda üyelik varsa geçerlidir. Üyelik ve benzeri satın alım işlemlerinde ortağa para kazanabilirsiniz.
  • Üyelik başına ödemede ise reklamlara tıklandığında üye olunduğunda geçerlidir. En yaygın ortaklık şeklinin bu olduğu bilinmektedir. Yurt dışında ve ülkemizde de bu tür ortaklık daha çok tercih edebilirsiniz.

Betebet’in ortaklık programı hakkında detaylar site an sayfasında yer almaktadır. Oyuncular tarafından ayrıca detaylı bilgi canlı destek ve eposta ile de alabilirsiniz.

Betebet ile Ortaklık Nasıl Yaparsınız?

Betebet ortaklık yapmak isteyenlerce farklı seçenekler bulunmaktadır. Bu seçenekler kapsamında ortaklık olunması mümkündür. Ortaklık seçenekleri kapsamında farklı kazanç tutarları elde edersiniz. Bu avantajları almak isteyenlerin izlemesi gereken adımlar vardır. Böylelikle canlı destek tarafında daha detayı bilgi alırsınız. Ayrıca site ana sayfasında bulunan ortaklık sayfasında da bilgiler yer alır. Ortaklık isteyenler, bu protokollere siteden ulaşabilir. Ortaklık bölümüne girerek, ortaklığı hemen başlatmak mümkündür. Kullanım Şartları ve Gizlilik İlkesi içerisinde aranılan tüm bilgilere ulaşmak mümkündür. Ortaklığın hemen başlatılması için ilgili destek epostasına mail atılmalıdır. Sonraki adımlar Betebet tarafından ortaklara açıklanmaktadır. Farklı ortaklık seçenekleri ile kazanç sağlamak bu şekilde oldukça kolaydır.